Dostawa i zwroty


DOSTAWA

Naszą odzież wysyłamy korzystając z usług Poczty Polskiej lub Kuriera DHL. Czas realizacji zamówienia 3-5 dni roboczych.

Przesyłka krajowa:
Poczta Polska- Paczka Pocztowa Priorytetowa Polecona
koszt: 10,90 zł

Kurier DHL
koszt: 15,90zł

Za ewentualne opóźnienia w dostawie, nie wynikające z naszej winy, nie odpowiadamy.

Przy zamówieniach powyżej 250 zł obowiązuje darmowa dostawa na terenie całego kraju!
Możlwiość darmowego odbioru osobistego na terenie Warszawy po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym +48 510 061 849.


ZWROTY

1. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient może w ciągu 21 dni od daty odebrania przesyłki zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru kupionego w Sklepie internetowym.
2. W celu skorzystania z uprawnienia, o którym mowa w ust. 1, należy sporządzić i przesłać do Agata Bujnowicz- Kokidoo, na adres: Al. Sikorskiego 9B/ 1D 02-758 Warszawa formularz dotyczący odstąpieniu od umowy. Wzór takiego formularza dostępny jest w Sklepie Internetowym pod tym adresem.
3. Udostępnienie przez KOKIDOO wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy, o którym mowa w ust. 2, w żaden sposób nie zobowiązuje Klienta, w przypadku woli odstąpienia od umowy, do złożenia oświadczenia o treści objętej wzorem. Wzór ten stanowi jedynie przykład oświadczenia, którym Klient może się kierować składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
4. Dla zachowania 21 dniowego terminu, o którym mowa w ust. 1 wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy w tym terminie.
5. Klient ponosi koszt odesłania towaru. Otrzyma jednak zwrot wydatków poniesionych na sam towar.


WYMIANA

1. Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów oferujemy wymianę towaru w ciągu 21 dni od daty odebrania przesyłki.
2. W celu dokonania wymiany należy sporządzić i przesłać do Agata Bujnowicz- Kokidoo, na adres: Al. Sikorskiego 9B/ 1D 02-758 Warszawa formularz o chęci wymiany zakupionego towaru. Wzór takiego formularza dostępny jest w Sklepie Internetowym pod tym adresem
3. Udostępnienie przez KOKIDOO wzoru oświadczenia o wymianie towaru, o którym mowa w ust. 2, w żaden sposób nie zobowiązuje Klienta, w przypadku woli wymiany towaru, do złożenia oświadczenia o treści objętej wzorem. Wzór ten stanowi jedynie przykład oświadczenia, którym Klient może się kierować składając oświadczenie o wymianie towaru.
4. Klient ponosi koszt odesłania towaru. Sklep Kokidoo pokrywa koszt przesłania wymienionego towaru.